День української писемності та мови 2022

У День української писемності та мови учні 10 та 11 класу разом з учителькою Сотенко Л.О., бібліотекаркою Олійник О.В. та вихователькою Яхно С.І. взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. У цей день ліцеїсти більше дізналися про Нестора Літописця на інформаційних хвилинках під час уроків мови та літератури і найцікавіше – спробували з’ясувати, кого з наших учнів Преподобний Нестор взяв би собі в помічники. Наші волонтери Олена Ситнікова, Марія та Ірина Сотенко, Антоніна Кольба, Максим Нестеренко провели анонімне голосування “Який почерк найкрасивіший та найбільш читабельний?” Респонденти з-поміж трьох запропонованих текстів, написаних у зошитах, обирали той почерк, який їм найбільше подобається та який найлегше читати. Номінантами на участь у конкурсі стали зошити, обрані вчителями української мови. Про результати конкурсу “Помічник Нестора Літописця” читайте згодом.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини