Проживання в пансіоні (гуртожитку)

Проживання в пансіоні (гуртожитку) ліцею безкоштовне

Для проживання в пансіоні реєстрація не потрібна

Учень, який проживає в пансіоні, повинен дотримуватися правил:

1. Користуватися ліжко-місцем, майном, підсобними приміщеннями, місцями загального користування виключно за прямим призначенням і на рівних правах з іншими мешканцями.

2. Пройти інструктаж, виконувати Правила внутрішнього розпорядку в учнівських гуртожитках АЗСШІ , правила пожежної безпеки.

3. Дбайливо ставитися до державного майна, ощадливо користуватися водою,  електричною і тепловою енергією.

4.  Підтримувати у належному стані особисті речі, акуратно користуватися місцями загального користування.

5. Про всі надзвичайні події у гуртожитку терміново повідомляти вихователя.

6. Дотримаватися правил добросусідства, з повагою ставитися до співмешканців по кімнаті, сусідів.

Мешканцю гуртожитку забороняється:

1. Вчиняти будь-які дії, що створюють небезпеку життю та здоров`ю людей, або можуть призвести до псування майна, інвентарю та обладнання гуртожитку.

2. Зберігати, використовувати додаткове електричне обладнання і пристрої.

3. Курити, зберігати пристрої для паління та/або їх деталі.

4.  Самовільно переселятися, виносити меблі та інвентар з кімнати.

5. Вмикати радіотелевізійну, комп’ютерну та аудіоапаратуру на гучність, що перевищує чутність кімнати. Порушувати тишу з 21.00 до 07.00 години.

6. Тримати в гуртожитку домашніх тварин

7. Накопичувати і викидати сміття у непризначені для цього місця.

8. Передавати  ключі від кімнати стороннім особам.