Про “Сокіл”, “Астру”, працівників прокуратури, педагогів-організаторів та їх креативні команди.

    Зі сміхом і веселощами пройшли в нашому ліцеї новорічні ранки. Виступи дітей наші читачі зможуть побачити на відео. Поговорити зараз хочеться про людей, які щодня пишуть чудову казку під назвою “Дитинство”. Найголовніший автор цієї казки – ви, шановні батьки, адже постійно даруєте своїм дітям любов і тепло, не забуваєте запросити до свого дому Діда Мороза і Святого Миколая.
    У нашому ліцеї є справжні чарівники, які щодня додають у цю казку нові глави. Це наші незрівнянні педагоги-організатори О.О. Линник та Ю.А. Безверха. Саме завдяки їх ініціативі та фантазії не доводиться нудьгувати нашим ліцеїстам. Яскраві незабутні свята, робота фотозон, життя музею, засідання парламенту, екскурсії – все це пов’язане з іменами цих педагогинь. Ну і, звичайно, як же без їх невтомних помічників? Де свято, там завжди поруч практичний психолог Д.Г. Сім’ян і бібліотекар О.В.Олійник.
     Цьогорічні новорічні свята, звичайно ж, пройшли під керівництвом цієї креативної команди, до якої долучилася Н.А. Геращенко та Н.М.Борсук – чарівні Снігуроньки, з якими так весело грати, танцювати та отримувати подарунки.
     Подарунки? А які? Яким би великим чарівником не був Дід Мороз, та наповнюють його торбу гостинцями інші чарівники – добрі і щирі люди, які теж пишуть свої глави в чудовій казці “Дитинство”. На цьому новорічному святі ми говорили величезне спасибі ТОВ “Сокіл” та БФ “Астра”, які щедро наповнили солодощами чарівну торбину Діда Мороза та працівникам прокуратури, що подарували солодощі для новорічного фуршету. Дякуємо вам, наші друзі і партнери, за любов до дітей і бажання робити добро. Із прийдешніми святами вас!

Місце для відгуків