У будиночку святого Миколая разом із працівниками прокуратури

Як багато на Землі людей, що з дитинства зберегли у своїх серцях казку. Нашому ліцею щастить на таких людей – добрих, щирих, із справжньою магією в душі.

Напередодні свята Миколая до наших учнів завітали керівник Решетилівської окружної прокуратури Іван Сергійович Сагайдачний, перший заступник керівника Решетилівської окружної прокуратури Юлія Анатоліївна Ребрик, начальник Новосанжарського відділу Решетилівської окружної прокуратури Олександр Олексійович  Копитець, прокурор Новосанжарського відділу Решетилівської окружної прокуратури Яна Олександрівна Хутченко.  Гості привітали ліцеїстів зі святом, вручили фрукти та солодощі і, звичайно ж, побували в будиночку Святого Миколая, де розгорталося справжнє дійство: діти розповідали Святому про свої добрі справи, співали, декламували, дарували вироби з майстер-класу, звітувалися про результати проходження квесту та отримували подарунки. Після подорожі в країну дитинства гості поспішили до своїх буденних справ, а Святий Миколай змахнув їм услід чарівним посохом та тихенько пообіцяв нагородити за добрі справи удачею, здоров’ям і везінням.

більше фото тут

Місце для відгуків