Перше вересня 2021

Перше вересня… Цей день пахне яблуками і айстрами, наповнений звуками пісень і шкільного дзвоника. Сьогодні наш ліцей наповнився дитячим сміхом, ожив, розправив крила. Стартує новий навчальний рік.
Перший день навчання завжди чудовий. Це зустріч із друзями, учителями, нові друзі і знайомства, адже в цьому році кожен клас поповнився новими учнями. Сьогодні в.о. директора ліцею О.В. Борсук вручила 27 посвідчень ліцеїста дітям, які стали членами нашої дружної родини. Схвильовані, вони стояли на червоній доріжці під захопленими поглядами батьків і однокласників. З підпису під клятвою ліцеїста розпочалася нова сторінка в їхньому житті.
Учнів вітали в.о.директора ліцею Оксана Вікторівна Борсук, президент Діана Ткачук. 11-класники разом з класним керівником О.М. Крутьком дали перший дзвоник у 2021-2022 навчальному році.
І як же без сюрпризів? На дітей чекав захопливий квест. Молодші учні здобували крестражі, щоб знищити злого Волан-де-Морта. У них це чудово вийшло – зла душа, зникаючи в безодню, пінилася темними бульбаками і шипіла. Старшокласники ж зібрали магічні предмети Гаррі Поттера. Начебто розвага, але кожна станція дала багато нових знань і вмінь.
Приємним сюрпризом стали для дітей солодощі і фрукти від нашого соціального партнера Джемала Астанова, а дві іменинниці – Софія Даценко і Аліна Кальченко – отримали ще й індивідуальні подарунки.
Закінчився навчальний день. З величезними пакетами підручників сідали до автобусів ліцеїсти. Наповнилися голосами коридори пансіону. Старт відбувся. Вдалого навчального року нам усім.

Місце для відгуків