Пригоди в казковому будиночку

Як добре, що ми, дорослі, можемо подарувати дітям казку… Сьогодні до наших ліцеїстів приходив Святий Миколай. Справжній!!!! Не вірите – спитайте в учнів початкової школи! Та й старшокласники з цікавістю заходили до затишного будиночка, який дивним чином з’явився у вестибюлі за одну ніч, спілкувалися з небесним гостем, отримували подарунки…
Чудово, що у нащому колективі Господь об’єднав для спільної мети – виховання дітей – таких чудових і креативних працівників. Олено Олександрівно, Юліє Андріївно, Олено Валентинівно, Олександре Вікторовичу – наш чудовий, неперевершений, терплячий акторе! Ви – найкращі!!!! Велике спасибі всім, хто доклав серця і зусиль до цього свята. Щира подяка Полтавській газонафтовій компанії за те, що допомогла Святому Миколаю придбати такі чудові слодкі подарунки.
Зображення може містити: люди сидять та у приміщенні