Презентація гуртків ОЦНТТУМу

Як обрати для себе заняття до душі, коли заклад пропонує велику кількість гуртків і секцій? Якщо з малюванням, вокалом, танцями все зрозуміло, то як розібратися з тим, що таке робототехніка, спортивне радіопеленгування чи які завдання стоять перед операторами аматорської служби радіозв’язку? 10 вересня до нашого закладу завітали методист Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Оксана Олександрівна Передерій, керівники гуртків Дмитро Валерійович Денисюк та Сергій Володимирович Шпортько, щоб презентувати роботу центру та запросити наших ліцеїстів стати вихованцями ОЦНТТУМ. Поки спеціалісти спілкувалися з дітьми, відповідали на їх питання, виконуюча обов’язки директора нашого закладу Оксана Вікторівна Борсук та директор центру науково-технічної творчості Володимир Іванович Дуброва обговорили деталі майбутньої співпраці. Успіхів нашому спільному проєкту.