Новорічне свято

Ось воно – довгоочікуване Новорічне свято! В актовій залі лунає музика, сміх, святково прибрані столи, величезні коробки з подарунками, пахне хвоєю і мандаринами. До зали заходить Дід Мороз. Снігуроньку свою в дорозі загубив.  Стомився, каже, довелося до нас на човні пливти. Сани ж не їдуть…

Класи по черзі починають радувати старого своїми виступами. Лунають чудові вірші від учнів 2, 3, 6, 7 класів. Малюки-першокласники дарують дідусеві сценку, другокласники доповнюють свій виступ піснею, а шестикласники – запальним танком. Їхні класні керівники Т.В. Кислогляд, Н.Д. Тютюнник, Т.П. Воронько,  Ю.А. Безверха, З.Г. Холод задоволені: їх діти отримали чарівну цукерку, яку треба з’їсти, щоб збулися всі бажання. Відразу зрозуміло, хто класний керівник у четвертокласників: діти співають “Merry Christmas” , а всі вітання, викликаючи справжнє задоволення у Т.В. Денісової, звучать англійською.

Восьмикласники дружно й весело на сучасний лад рвали ріпку. Таки вирвали на радість своїй класній мамі О.Ю. Сіряченко.  А учні 5-го й 9-го класів з класними керівниками Н.Г. Крутько та О.М. Крутьком подарували запальні музичні вистави, де всі герої говорили куплетами відомих пісень. Завершують новорічну феєрію піснею наші майбутні  випускники.  Дід Мороз усіх балує чарівними цукерками, а тут і Снігуронька приїхала, щоб разом з дідусем вручити солодкі гостинці від ТОВ “Сокіл” та подарунки від БФ “Твоя опора”.  Далі – солодкий стіл, новорічний хоровод, дискотека.

Свято добігає кінця. Щастя всім у Новому році!

Більше фото на нашій сторінці в мережі “Фейсбук”