Стежками Івана Котляревського

З 9-го по 16 вересня дружною шкільною родиною ми пройшли стежками нашого земляка – Івана Петровича Котляревського. Ознайомилися з його насиченим, багатим на події життям, переглянули “Енеїду” і “Наталку Полтавку”, малювали цих безсмертних героїв, будували козацькі курені. У дворі шкільного музею дітей чекали споравжні українські страви, розповідь про давній одяг українців та його розвиток до сучасних днів. Хлопці – тезки Івана Петровича (а їх зараз у школі четверо) отримали “листа з минулого” та взяли участь в індивідуальній вікторині. Дівчата ж побували на кастингу на роль Наталки, і тепер у дітей разом з учителем Л.О. Сотенко є цікавий план: зняти міні фільм за мотивами “Наталки Полтавки” . Тиждень минув, знань побільшало, а найактивніші учасники мають у кишені квиток на екскурсію в Полтаву. Звичайно, музей-садиба І.Котляревського у програму входить.