Останній дзвінок

В кінці травня звуки шкільного  дзвінка сповіщають, що закінчився навчальний рік і розпочинається найулюбленіша дитяча пора – канікули.  Цього року літо до нас приїхало разом із Зайцем та старою Шапокляк на велосипеді з кульками, подарунками та серйозним завданням: останній дзвінок повинен дати кожен клас. А потім гості дружно пройшли до актової зали, щоб уже традиційно, сказати напутні слова учням дев’ятого класу.  Багато сюрпризів, привітань, відеозвернень, квітів. І сліз. Випускники розправляють крила. Їх чекає широка життєва дорога, на якій доведеться скласти не один екзамен. А вже сьогодні вони показали себе креативними та талановитими, адже частина сценарію була повністю написана та реалізована дев’ятикласниками, на чому й наголосила в.о. директора школи О.В. Борсук.  Чарівних дівчат і таких серйозних хлопців вітали батьки, класний керівник Т.В. Денісова , перша вчителька Воронько Т.П., вихователь Безверха Ю.А.  Традиційно на  святі Останнього дзвоника   присутні гості. Випускників привітали заступник начальника кадрової служби ГУНП в Полтавській області О.В. Колісник, Міронова З.А., Мікаель Халлен. Озброєні міцними  знаннями, отримавши безцінні поради, подарунки та обереги стають на життєвий шлях наші дорослі діти. А маленька Аліса дзвонить, гукає літо та удачу випускникам.

Більше фото на нашій сторінці в мережі “Фейсбук”