Ювілей

Місяці підготовки, напружена праця, і ось він – шкільний ювілей! З днем народження тебе, люба школо, закладе, в якому працюють найкращі в світі люди, навчаються найкращі в світі діти та який очолює найкращий у світі директор…
Це був день, сповнений переживань, екскурсів у минуле, приємних зустрічей і сюрпризів. Сьогодні школа розцвіла: яскраві фотозони, виготовлені талановитими руками педагогів, величезний торт, банери, на яких зупинилися моменти ще кінця ХІХ століття, і ніжні звуки скрипки, які зустрічали кожного гостя свята.
Урочиста частина… Ось він – гімн колективу: 12 грамот губернатора, 3 грамоти РДА, 8 – обласного Департаменту освіти і науки. І вітання… вітання! Теплі слова від голови Нехворощанської ОТГ Юрія Мовчана, голови Соколовобалківського старостату Світлани Калініченко, заступника начальника Новосанжарської РДА Ріти Верби, депутата районної ради Олени Маслак, депутатів ОТГ Людмили Шашкової та Івана Забрудського, голови районної організації профспілки Валентини Кульчинської, директорського корпусу, Олександра Колісника та шефських організацій – Полтавської газонафтової компанії в особі Сергія Вельдяксова, президента клубу “Ротаракт” Полтава Юлії Логвиненко, представників Інтернет-спільноти Детдом-инфо Олени та Петра Кирилових.
І найбільш хвилююча мить… Цього року спільним рішенням профспілкових комітетів та адміністрації започатковано вручення шкільної нагороди “Серце віддаю дітям”. У святковому залі її отримали вчитель початкових класів Галина Іванівна Петриченко, вчитель української мови Катерина Миколаївна Воронько, які пропрацювали в нашій школі 40 та 44 роки відповідно, а також Полтавська газонафтова компанія в особі керівника виробництва Сергія Вельдяксова.
Співав учительський хор, танцювали і співали учні, прозвучали авторські пісні у виконанні Григорія Сім’яна та Альберта Іванцова, радувала своїм співом Катерина Гайко, а родзинкою свята став номер із художньої гімнастики Лізи Кирилової, яка разом з батьками-волонтерами познайомилася з нашою школою в 6-місячному віці…
Рости і процвітай, наша люба школо. Ти ж така молода! Всього 45! Енергії – на 15! Допитливості – на 5! Знань – на 12! А мудрості – на все життя!

Місце для відгуків