День відкритих дверей

28 березня наша школа зустрічала гостей. Колектив хотів поділитися своїми надбаннями за майже два роки роботи в статусі санаторної школи. Педагоги та працівники знайомили всіх бажаючих із матеріально-технічною базою, запросили на майстер-класи з виготовлення виробів із кавових зерен та стрічок і онлайн-оплати комунальних послуг.
Медичні працівники ознайомили з лікувально-оздоровчим комплексом. Усі бажаючі мали змогу спробувати на собі медичні процедури, отримати консультацію лікаря Козки Н.В. Жодна кімната лікувального комплексу не залишилася без уваги: гості школи побували на масажі, релаксували в кімнатах аромотерапії, галотерапії і лікувального сну,  дегустували фіточай, малюки погралася в ігровій кімнаті для очікування процедур.
Задоволена малеча відвідала кабінет психолога, і, поки батьки отримували консультації, попірнала в сухий басейн, помандрувала по сенсорній доріжці. Гостям-учням старших класів до вподоби припав аерохокей та комп’ютерний клас.
Закінчився цей продуктивний і насичений день зустріччю в актовій залі, де перед старшокласниками виступила в.о. директора школи О.В. Борсук, яка як депутат районної ради закликала молодь до активної громадянської позиції, запропонувала обговорити питання створення молодіжної ради Нехворощанської ОТГ. Цю ж думку підтримав голова ОТГ Ю.І. Мовчан. Тож молодим людям буде про що спілкуватися. Сповнені вражень, відвідувачі поїхали додому, залишивши нам теплі слова, записи в “Книзі відгуків” та маленького охоронця-домовичка, виготовленого золотими руками учнів Соколовобалківської ЗОШ.

 

 

 

Місце для відгуків