Новорічний ранок у школі

На комп Діда Мороза, маючи замолення від Баби Яги і Снігової Королеви, напали Віруси і знищили всі списки з бажаннями дітей, тож врятувати ситуацію міг тільки Програміст. Дід страшенно засумував, а не дали йому впасти в депресію  програми Лісового телебачення.  Подивитися було що: “Ріпка на новий лад”, виступ Дзідзьо з Дзідзюлями,”Казка лісових гномів”, “Голос діти”, віршики і хороводи…
В.о. директора  О.В. Борсук, бажає всім хроших Новорічних та різдвяних свят,  гарних канікул, добра, радості і миру. Дід мороз і Снігуронька вручають подарунки від фонду “Твоя опора” та солодощі від наших постійних благодійників Полтавської газонафтової компанії.
Це сьогодні в актовій залі нас зібрала новорічна ялинка.
Навколо неї танцювали, під нею знаходили подарунки, фотографувалися і говорили один одному: “До побачення”, адже хтось від’їжджає на канікули, а в когось завершився термін санаторно-курортного лікування і він повертається на навчання до своєї школи, за якою дуже скучив. Ми маємо надію, що всі діти повезли у своїй душі часточку нашої любові, справжню дружбу та хороші враження.

 

Місце для відгуків