“Двіжок”+шефи=щасливий вихідний

Ви були коли-небудь в одному з оздоровчих таборів “Двіжок”? Ні? То чекайте… “Двіжок” іде до вас… В крайньому разі, до нас уже приходив. Невичерпної енергії педагогічного колективу “Двіжка” вистачає і на своїх відпочивальників, і на те, щоб, подолавши майже 500 км, організувати незабутній день для наших вихованців. Додайте ще приїзд шефів-волонтерів з гостинцями і подарунками – і матимете уявлення про те, як пройшов вихідний 16 грудня у нашій санаторній школі. Багато радості, спілкування, фото, музичні ігри, жартівливі змагання – все це принесло задоволення і дітям, і дорослим. Велике спасибі   К.С. Пятницькому, І.О. Саханді, Ю.К. Редько та групі шефів на чолі з Інною Надточій за чудовий день, подарований нашим дітям.