Свято до Дня працівників освіти

29 вересня актова зала зацвіла квітами і калиною, а діти, вчителі та вихователі – посмішками. Ще б пак! Адже уся п’ятниця була днем сюрпризів і несподіванок. Уроки в цей день теж були незвичайними, бо провели їх самі учні, а святковий концерт перевершив усі сподівання. Тут і добрі теплі слова, і ніжні мелодії пісень, і чарівна шляпа, що читає думки вчителів, і учні в образах педагогів школи, сценки, танок-подарунок від колишніх учнів, флешмоб… Не забули артисти подякувати і працівникам медичного та обслуговуючого персоналу, адже День працівників освіти і їхнє свято.
З Днем працівників освіти та Всесвітнім днем учителя привітала працівників школи сільський голова Світлана Калініченко. В.о. директора  О.В. Борсук, зачитала святковий наказ, вручила грамоти, побажала торчих упіхів і натхнення. А потім всі разом закружляли в учительському вальсі…