Вітаємо з Днем визволення рідну Полтавщину

22 вересня, напередодні такого важливого для нашої Полтавщини дня, школа зацвіла квітами і наповнилася музикою. Та музика ця незвичайна: це пісні про війну і мир, подвиги і військове браство. Ми вітаємо рідну Полтаву, Нові Санжари і всю область з Днем визволення від нацистських окупантів. В актовій залі звучать горді слова про наших дідів, які дарували нам мир, наводяться сумні статистичні дані. А поряд з цими історичними моментами, постійно згадуємо сучасну війну на Сході і її героїв – онуків і правнуків тих переможців, що уже дивляться на нас з небес. Завершився урочистий захід зверненням до учнів директора школи О.В. Борсук, яка побажала дітям швидкого закічення війни на сході України, наголосила на тому, що вони щасливі, бо не чують залпів градів та мінометів і можуть спокійно навчатися, закликала завжди памятати подвиг наших дідів і прадідів, які в 43-му подарували нам мирне небо.