На території школи з’явилося близько 200 молоденьких деревець

Турбота про благоустрій – це візитна картка нашого дружного клективу. На цей рік теж мали багато ідей з озеленення, але, будуючи свої плани, як ми посадимо “Дерево миру”, навіть не думали, що станемо учасниками величезного проекту “My Zeлений бренд“, який стартував у Києві та набуває поширення по всій Україні.
Координатором цього екопроекту в Полтаві є Юліана Олександрівна Линник, яка вже давно і дуже тісно співпрацює з нашою школою.
З легкої руки цієї чудової жінки сьогодні на подвір’ї нашого закладу зібралося близько 140 охочих зробити цей світ кращим. Це працівники і учні школи, величезна група працівників Полтавської газонафтової компанії, волонтери Червоного Хреста, представники ТОВ БФ “Астра”, Новосанжарського відділення поліції ГУНП в Полтавській області, Управління “КОРД” ГУНП в Полтавській області, учасники АТО, представники районної та місцевої влади, студії корпоративного розвитку “Нічого зайвого”, Полтавського клубу “Ротаракт”.
Разом заклали фруктовий “Сад дружби та миру”, “Сосновий бір здоров’я”, та липову “Алею учасників АТО”. Поповнили парк школи деревами магнолії. Всього на території школи з’явилося близько 200 молоденьких деревець.
Волонтери ж Червоного Хреста ще й провели збір коштів, які передали одній з працівниць школи на лікувапня онкохворої онучки.
Закінчилася акція врученням подяк, екскурсією в шкільний краєзнавчий музей та смачною козацькою кашею, якою порадували учасників акції віртуозні кухарі Полтавської газонафтової компанії.

 

 

 

Місце для відгуків