Наші гості: Olena Risle, Galina Grishko, Оленка Просенюк, Юлія Сербулова

Наші діти дуже люблять гостей. Чекають їх з нетерпінням, готують подарунки, виглядають. Особливо їм до душі приїзд наших любих шефів. Це й не дивно, адже проект «Індивідуальне шефство над дитиною», започаткований в 2009 році Olena Risle перетворив нас у велику дружну родину. Шефи дітей стали для них другими хрещеними батьками.
І от сьогодні знову зустріч: майстер-клас з виготовлення валентинок та смачних тортиків, багато спілкування, приємних емоцій і безліч чудових фото…
Не забули зробити валентинки і дорогим захисникам рідної України. Їх обов’язково передадуть Оленка Просенюк та Galina Grishko.
Задоволена малеча іде відпочивати, а у шефів уже народжуються нові ідеї для наступного приїзду. Юлія Сербулова пропонує зробити майстер-клас з миловаріння. Цей вид діяльності дуже подобається дітям.