Осінні канікули завершилися

Осінні канікули завершилися, і ми вітаємо всіх із поверненням до ліцею!
Хочемо поділитися тим, як швидко і корисно пролетів цей час для наших педагогів:
Взяли участь в нарадах, педагогічній раді.
Працювали з документами.
Ознайомилися з освітньою платформою «Країна Мрій»отримали необхідні методичні рекомендації щодо використання матеріалів цієї платформи.
Подбали ми і про ресурсний стан:
Естетична пауза: відвідали Полтавську обласну філармонію – це був справжній ковток натхнення!
Ментальне здоров’я – в пріоритеті: разом із шкільним психологом Дмитром Сім’яном провели час у психологічному кафе «Релакс з ароматом кави», де побували на занятті «Ресурс. Турбота. Згуртування».
Ці канікули дійсно були продуктивними і насиченими не лише для учнів а й для вчителів!
Бажаємо всім успіхів у навчанні! Стартуємо!
Сотенко Леся:
Related Post