Оголшується набір учнів на 2020-2021 навчальний рік

Рішенням тридцять третьої сесії Полтавської обласної ради Андріївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат Полтавської обласної ради реорганізовується в Андріївський ліцей Полтавської обласної ради.

В ліцеї навчатимуться діти 5-11 (далі -12) класів, які зареєстровані або проживають в Полтавської області

До 2024 року в ліцеї існуватиме структурний підрозділ – початкова школа (1-4 класи)

До 2024 року вступ до навчального закладу без конкурсу.

В складі ліцею збережено пансіон (гуртожитки) з оздоровчим відділенням. Ліцеїсти зможуть проходити процедури за наявності призначень лікаря.

Підвезення до ліцею відбуватиметься безкоштовно по маршрутах, розроблених відповідно до місця проживання учнів, але не далі, ніж з населених пунктів, що знаходяться в годині їзди від ліцею (у 2020-2021 навчальному році поселення в пансіон не відбуватиметься)

Харчування ліцеїстів безкоштовне.

Додаткову консультацію з радістю надасть заступник директора з навчальної роботи  Сорокова Катерина Василівна (тел. 066-222-97-23)