Наші гості: клуб юних десантників «Гвардія»

Ми звикли, що справжні воїни – це дорослі чоловіки зі зброєю у руках. Їх ми любимо, поважаємо, гордимося ними. Зовсім інші почуття виникають, коли бачиш юних хлопців і тендітних дівчат-школярок у камуфляжі. А коли дізнаєшся, що вони ще й зі зброєю на «ти», і тактична медицина їм по плечу, взагалі здивуванню немає кінця.
21 лютого до нас завітала команда клубу юних десантників «Гвардія» м. Чутово, яка посіла ІІ місце у Всеукраїнських військово -патріотичних змаганнях на кубок ВПК «Боривітер» на чолі з керівником Наталією Власенко та куратором Валентином Дібровою.
Разом з ними приїхали волонтери з Чутового Іван Собко та Володимир Затула і керівник Чутівського РБДЮТ Тетяна Ткачова.

Стільки емоцій і знань нашим дітям могли подарувати тільки такі досвідчені мудрі люди та захоплені своєю справою юні десантники. Розповідали про зброю, першу медичну допомогу, всім охочим дали спробувати розібрати автомат, потримати гільзи з протитанкової зброї, поговорити по рації та поміряти бронежилети і каски. Оскільки і гості, і господарі школи майже ровесники, спільну мову знайшли швидко, дехто навіть поділився планами про подальше спілкування.
Велике спасибі юним десантникам та їх чудовим дорослим наставникам за ініціативу зустрічі. Гордимося тим, що на полтавській землі є такі чудові люди, справжні патріоти нашої України.